Trenerzy

Treningi Grupowe

Treningi Indywidualne

Treningi motoryczne

Lokalizacja

regulamin 
deklaracja członkowska

Płatności

Trener KOORDYNATOR – Maciej Machalski

Absolwent studiów magisterskich na kierunku WF w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener z licencją trenerską UEFA. Właściciel Akademii Piłkarskiej Młody Talent, stawia na wielopłaszczyznowy rozwój dziecka. Pasjonat piłki nożnej, zarówno od strony merytorycznej, jak i praktycznej. Ambitny i odpowiedzialny, uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą. Były trener grup młodzieżowych w klubie Znicz Pruszków.

Trener KOORDYNATOR 
Tel: 665 668 988
mail: biuro@mlodytalent.pl

TRENER – PIOTR MAKOWSKI

Licencjonowany trener UEFA, całe życie związany ze sportem i z nim wiążący swoją przyszłość. Były zawodnik takich klubów, jak Znicz Pruszków, czy Piast Piastów. Rzetelny, punktualny i dobrze zorganizowany. Z futbolem związany od zawsze, zarówno, jako zawodnik, trener jak i kibic. Zainteresowania: Sport w każdym wydaniu, kino, dobra książka. Prywatnie kibic hiszpańskiego Realu Madryt.

Trener – Rocznik 2014 A | 2015 A
Tel: 660 899 789

Trener – Adrian PIOTROWSKI

Z wykształcenia Magister Wychowania Fizycznego ze specjalizacją Trener Przygotowania Motorycznego. Trener piłki nożnej z licencją grassroots, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje i poszerzajacy horyzonty. Jego pasją jest piłka nożna oraz praca z dziećmi i młodzieżą. Zainteresowania: sport, od gier zespołowych, poprzez lekkoatletyke, aż po Formule 1. Ciekawe nieszablonowe książki z gatunku kryminałów lub biografii. Jego hobby jest jazda na rowerze na którą poświęca każdą wolną chwilę..

Trener – Rocznik 2016 A | 2016 B
Tel: 692 805 202

TRENER – Hubert Domagała

Ambitny trener, uwielbiający prace z dziećmi szczególnie z tymi najmłodszymi. Traktujący piłkę nożną jako formę wychowania do dorosłego życia, ułatwiającą stanie się dojrzałym zawodnikiem, ukierunkowanym w stronę właściwych wartości, nie tylko sportowych ale również społecznych. Piłka nożna stanowi nieodłączną część jego codzienności od najmłodszych lat. W latach 2010-2019 zawodnik juniorskich zespołów Znicza Pruszków. Od kilku lat asystent trenerów w Akademii Piłkarskiej Młody Talent.  Obecnie student Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Trener – Rocznik 2013 / 2015 B
tel: 668 483 414

TRENER – Hubert BYRKA

Od zawsze związany ze sportem oraz aktywnością fizyczną. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel wspomagający osoby z niepełnosprawnościami, trener piłki nożnej, były koordynator grup młodzieżowych w klubie Znicz Pruszków oraz dyrektor zarządzający w BE A STAR FA im. Rtm. W. Pileckiego. Uczestnik licznych staży na terenie Polski jak również za granicą. Absolwent AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Szkoły Trenerów PZPN (Kurs UEFA A oraz ELITE YOUTH A) oraz podyplomowych studiów SGH w Warszawie. Prywatnie pasjonat piłki nożnej, szachów, biegania, książek.
 

Trener – Rocznik 2017
tel: 662 300 393

TRENER – Konrad Górski

Licencjonowany trener piłki nożnej grup młodzieżowych, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Ze sportem związany od wielu lat jako zawodnik oraz trener dzieci i młodzieży. Pasjonat piłki nożnej, wciąż aktywny jako zawodnik. Zainteresowania to sport – w każdym wydaniu. Jego hobby to podróże oraz praca z dziećmi.


Trener – Rocznik 2014 B
Tel: 509 427 168

 

Zaufali nam

Formularz kontaktowy