Trenerzy

Treningi Grupowe

Treningi Indywidualne

Treningi Bramkarskie

Treningi motoryczne

Lokalizacja

regulamin 
deklaracja członkowska

Płatności

TRENER – MARIUSZ BERLIŃSKI

Licencjonowany trener UEFA, posiadający doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w każdej kategorii wiekowej. Odpowiedzialny i zaangażowany trener, który uważa że do osiągnięcia marzeń każdego zawodnika, potrzebne jest profesjonale podejście trenera do zawodu. Uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą, dla których – niezależnie od wieku chciałby być autorytetem. Obecnie czynny zawodnik oraz trener drużyny seniorów klubu Ożarowianka Ożarów.

Trener – Rocznik 2010 
Tel: 734 190 658

Trener KOORDYNATOR – Maciej Machalski

Absolwent studiów magisterskich na kierunku WF w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener z licencją trenerską UEFA. Właściciel Akademii Piłkarskiej Młody Talent, stawia na wielopłaszczyznowy rozwój dziecka. Pasjonat piłki nożnej, zarówno od strony merytorycznej, jak i praktycznej. Ambitny i odpowiedzialny, uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą. Były trener grup młodzieżowych w klubie Znicz Pruszków, wciąż czynny zawodnik II-ligowego Znicza Pruszków.

Trener KOORDYNATOR | Rocznik 2012
Tel: 665 668 988
mail: biuro@mlodytalent.pl

TRENER – marcin RACKIEWICZ

Licencjonowany trener z wieloletnim doświadczeniem. Przez 17 lat profesjonalny zawodnik piłki nożnej. Reprezentował barwy takich klubów jak: Znicz Pruszków, Zawisza Bydgoszcz oraz Widzew Łódź. Były młodzieżowy reprezentant Polski. W pracy z dziećmi stawia na wszechstronny rozwój młodych zawodników oraz rywalizację na zasadach fair play. W przeszłości były zawodnik Widzewa Łódź, elany Toruń oraz Znicza Pruszków.

Trener – Rocznik 2011 | 2013
Tel:  692 975 568

TRENER – PIOTR MAKOWSKI

Licencjonowany trener UEFA, całe życie związany ze sportem i z nim wiążący swoją przyszłość. Były zawodnik takich klubów, jak Znicz Pruszków, czy Piast Piastów. Rzetelny, punktualny i dobrze zorganizowany. Z futbolem związany od zawsze, zarówno, jako zawodnik, trener jak i kibic. Zainteresowania: Sport w każdym wydaniu, kino, dobra książka. Prywatnie kibic hiszpańskiego Realu Madryt.

Trener – Rocznik 2014
Tel: 660 899 789

Trener – Adrian PIOTROWSKI

Z wykształcenia Magister Wychowania Fizycznego ze specjalizacją Trener Przygotowania Motorycznego. Trener piłki nożnej z licencją grassroots, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje i poszerzajacy horyzonty. Jego pasją jest piłka nożna oraz praca z dziećmi i młodzieżą. Zainteresowania: sport, od gier zespołowych, poprzez lekkoatletyke, aż po Formule 1. Ciekawe nieszablonowe książki z gatunku kryminałów lub biografii. Jego hobby jest jazda na rowerze na którą poświęca każdą wolną chwilę..

Trener – Rocznik 2015 | 2016
Tel: 692 805 202

Zaufali nam

Formularz kontaktowy