Trenerzy

Treningi Grupowe

Treningi Indywidualne

Treningi Bramkarskie

Treningi motoryczne

Lokalizacja

Pliki do pobrania

Płatności

TRENER – MARIUSZ BERLIŃSKI

Licencjonowany trener UEFA, posiadający doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w każdej kategorii wiekowej. Odpowiedzialny i zaangażowany trener, który uważa że do osiągnięcia marzeń każdego zawodnika, potrzebne jest profesjonale podejście trenera do zawodu. Uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą, dla których – niezależnie od wieku chciałby być autorytetem. Obecnie czynny zawodnik oraz trener drużyny seniorów klubu Ożarowianka Ożarów.

Trener – Rocznik 2010 A
Tel: 734-190-658
mail: mariusz.berlinski@mlodytalent.pl

Trener – Adrian PIOTROWSKI

Z wykształcenia Magister Wychowania Fizycznego ze specjalizacją Trener Przygotowania Motorycznego. Trener piłki nożnej z licencją grassroots, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje i poszerzajacy horyzonty. Jego pasją jest piłka nożna oraz praca z dziećmi i młodzieżą. Zainteresowania: sport, od gier zespołowych, poprzez lekkoatletyke, aż po Formule 1. Ciekawe nieszablonowe książki z gatunku kryminałów lub biografii. Jego hobby jest jazda na rowerze na którą poświęca każdą wolną chwilę..

Trener – Rocznik 2010 B | 2011 B
Tel. 692 805 202 
mail: adrian.piotrowski@mlodytalent.pl

TRENER – PIOTR MAKOWSKI

Licencjonowany trener UEFA, całe życie związany ze sportem i z nim wiążący swoją przyszłość. Były zawodnik takich klubów, jak Znicz Pruszków, czy Piast Piastów. Rzetelny, punktualny i dobrze zorganizowany. Z futbolem związany od zawsze, zarówno, jako zawodnik, trener jak i kibic. Zainteresowania: Sport w każdym wydaniu, kino, dobra książka. Prywatnie kibic hiszpańskiego Realu Madryt.

Trener – Rocznik 2011 A 
Tel: 660-899-789
mail: piotr.makowski@mlodytalent.pl

Trener KOORDYNATOR – Maciej Machalski

Absolwent studiów magisterskich na kierunku WF w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener z licencją trenerską UEFA. Właściciel Akademii Piłkarskiej Młody Talent, stawia na wielopłaszczyznowy rozwój dziecka. Pasjonat piłki nożnej, zarówno od strony merytorycznej, jak i praktycznej. Ambitny i odpowiedzialny, uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą. Były trener grup młodzieżowych w klubie Znicz Pruszków, wciąż czynny zawodnik II-ligowego Znicza Pruszków.

Trener KOORDYNATOR | Rocznik 2012
Tel: 665-668-988
mail: biuro@mlodytalent.pl
mail: maciej.machalski@mlodytalent.pl

TRENER – patryk kubicki

Licencjonowany trener UEFA, który uwielbia sport w każdym wydaniu. Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, co sprawia mu wiele satysfakcji. Stale podnoszący swoje kwalifikacje trenerskie. W zajęciach ceni sobie niezwykle zaangażowanie u swoich podopiecznych. W przeszłości były zawodnik takich klubów jak: ŁKS Łódź czy Sybir Novosybirsk (Rosja), obecnie czynny zawodnik II-ligowego Znicza Pruszków.
 
Trener – Rocznik 2013 | 2014
Tel: 517-713-861
mail: patryk.kubicki@mlodytalent.pl

TRENER – DARIUSZ ROZBICKI

Licencjonowany trener UEFA. Od kilku lat pracuje z najmłodszymi grupami dzieci. Piłka nożna to jego pasja, a motto jakie mu przyświeca to: „Prowadź trening tak abyś widział uśmiechy na buziach swoich piłkarzy. Jeśli tak jest to znaczy, że dobrze wykonałeś swoją pracę!”. Podczas treningów oczekuje pełnego zaangażowania swoich zawodników ale jeszcze więcej wymaga od siebie. Perfekcjonista w tym co robi, stale doskonali swój warsztat trenerski. Oprócz piłki nożnej jego pasją są wycieczki rowerowe.

Trener – Rocznik 2015 | 2016
Tel: 519-122-956

mail: dariusz.rozbicki@mlodytalent.pl

Zaufali nam

Formularz kontaktowy