Trenerzy

Treningi Grupowe

Treningi Indywidualne

Treningi Bramkarskie

Treningi motoryczne

Lokalizacja

Pliki do pobrania

Płatności

Trener KOORDYNATOR – Maciej Machalski

Absolwent studiów magisterskich na kierunku WF w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener z licencją trenerską UEFA B. Współwłaściciel Akademii Piłkarskiej Młody Talent. Stawia na wielopłaszczyznowy rozwój dziecka. Pasjonat piłki nożnej, zarówno od strony merytorycznej, jak i praktycznej. Ambitny i odpowiedzialny, uwielbiający pracę z dziećmi i młodzieżą. Były trener grup młodzieżowych w klubie Znicz Pruszków. Wychowanek Znicza Pruszków, były zawodnik Wisły Puławy, obecnie piłkarz II ligowego Znicza Pruszków.

Trener KOORDYNATOR
Tel: 665-668-988
e-mail: biuro@mlodytalent.pl

Trener – Adrian Gadziński

Instruktor piłki nożnej. Całe swoje życie związany ze sportem. Były zawodnik Kasztelana Sierpc, AZS AWF Warszawa, AZS Uniwersytetu Warszawskiego w piłce ręcznej oraz były zawodnik Kasztelana Sierpc w piłce nożnej. Obecnie pracujący w przedszkolu jako nauczyciel oraz instruktor gimnastyki, zaangażowany i oddany swojej pracy. Odpowiedzialny trener i wychowawca uwielbiający prace z dziećmi. Prywatnie kibic hiszpańskiej FC Barcelony.

Trener – Rocznik 2009
Tel: 519-582-111
e-mail: adrian.gadzinski@mlodytalent.pl

Trener – Piotr Makowski

Instruktor piłki nożnej, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje. Całe życie związany ze sportem i z nim wiążący swoją przyszłość. Były zawodnik takich klubów, jak Znicz Pruszków, czy Piast Piastów. Rzetelny, punktualny i dobrze zorganizowany. Z futbolem związany od zawsze, zarówno, jako zawodnik, trener jak i kibic. Zainteresowania: Sport w każdym wydaniu, kino, dobra książka. Prywatnie kibic hiszpańskiego Realu Madryt.

Trener – Rocznik 2010 A 
Tel: 660-899-789
e-mail: piotr.makowski@mlodytalent.pl

Trener – Vasyl Bilonozho

Licencjonowany trener UEFA Grassroots C. Od kilku lat pracujący z dziećmi. W przeszłości zawodnik ukraińskiego klubu FC Metalist Charków, oraz trener Akademii Dynamo Kijów, obecnie trener warszawskiego klubu Legion. Perfekcjonista w tym co robi, stale doskonali swój warsztat trenerski, uczestnicząc w ogólnopolskich kursokonferencjach poświęconych piłce nożnej, w szczególności pracy z dziećmi i młodzieżą. Podczas treningów oczekuje od swoich zawodników pełnego zaangażowania. Odpowiedzialny i pomocny, jego hobby to sport w każdym wydaniu, muzyka klasyczna, rysunek oraz nauka języków obcych.

Trener – Rocznik 2010 B | 2012
Tel: 737-949-498
e-mail: vasyl.bilonozho@mlodytalent.pl

Trener – Dariusz Rozbicki

Licencjonowany trener UEFA C. Od kilku lat pracuje z najmłodszymi grupami dzieci. Piłka nożna to jego pasja, a motto jakie mu przyświeca to: „Prowadź trening tak abyś widział uśmiechy na buziach swoich piłkarzy. Jeśli tak jest to znaczy, że dobrze wykonałeś swoją pracę!”. Podczas treningów oczekuje pełnego zaangażowania swoich zawodników ale jeszcze więcej wymaga od siebie. Perfekcjonista w tym co robi, stale doskonali swój warsztat trenerski. Oprócz piłki nożnej jego pasją są wycieczki rowerowe.

Trener – Rocznik 2013 | 2015
Tel: 519-122-956
e-mail: dariusz.rozbicki@mlodytalent.pl

Trener – Adrian Piotrowski

Z wykształcenia Magister Wychowania Fizycznego ze specjalizacją Trener Przygotowania Motorycznego. Trener piłki nożnej z licencją grassroots C, wciąż podnoszący swoje kwalifikacje i poszerzajacy horyzonty. Jego pasją jest piłka nożna oraz praca z dziećmi i młodzieżą. Zainteresowania: sport, od gier zespołowych, poprzez lekkoatletyke, aż po Formule 1. Ciekawe nieszablonowe książki z gatunku kryminałów lub biografii. Jego hobby jest jazda na rowerze na którą poświęca każdą wolną chwilę..

Trener – Rocznik 2011 | 2014
Tel. 692 805 202
e-mail: adrian.piotrowski@mlodytalent.pl

Trener bramkarzy – Piotr Kruszewski

Piotr Kruszewski założyciel i trener prowadzący Akademię Bramkarską ProKeeper, szkoleniem bramkarzy zajmuje się od 7 lat.
Trener posiadający uprawnienia Grassroots C, jest w trakcie specjalistycznego kursu UEFA GOALKEEPER B.
Świetny kontakt z podopiecznymi to zasługa wieloletniej gry na pozycji bramkarza między innymi w 1-ligowym Dolcanie Ząbki.
Pasja, zaangażowanie i radość z wykonywanej pracy to trzy cechy, które najlepiej opisują trenera.

Tel. 504 676 951
e-mail: piotr.kruszewski@mlodytalent.pl

Zaufali nam

Formularz kontaktowy