Trenerzy

Treningi Grupowe

Treningi Indywidualne

Treningi motoryczne

Lokalizacja

regulamin 
deklaracja członkowska

Płatności


Akademia Piłkarska MŁODY TALENT specjalizuje się w treningu grupowym piłki nożnej dla dzieci w wieku 4-11 lat. Zajęcia prowadzone są w grupach nie większych niż 18 osób, na które przypada przynajmniej 1 trener.

Treningi odbywają się przy pomocy najwyższej jakości sprzętu sportowego. Szkolenie w Akademii Piłkarskiej MŁODY TALENT podzielone jest według grup wiekowych, które stanowią formalny podział grup w akademii. Taki podział pozwala efektywnie dostosować trening do wieku oraz poziomu umiejętności dzieci.

Etapizacja szkolenia w Akademii Piłkarskiej MŁODY TALENT charakteryzuje się:
Szkolenie podstawowe (do 6 lat) – polega na rozwoju i wykształceniu u dzieci wszechstronnej sprawności motorycznej (nie tylko piłka nożna, ale również gry, zabawy itp.). W ten sposób tworzy się wszechstronność ruchową. 

Trening podstawowy (7 – 11 lat) – zgodnie z rozwojem fizycznym szkolenie koordynacji znajduje się w centrum uwagi. Jest to fundament dla rozwoju poszczególnych elementów technicznych i taktycznych piłki nożnej (umiejętność gry). Ponadto, dzieci opanowują podstawowe elementy techniczne, takie jak: strzały do bramki, prowadzenie piłki czy podania w najprostszej formie.

Zaufali nam

Formularz kontaktowy